KONST / Litografier / Litografi 12066499
nr 1206 6499
Göran Brunius
(1911-2005), Sverige
Litografi, Signerad. Fågel. Motivet: 64x49
Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:06:20
22/9 16:05:49
Göran Brunius
Läs mer om Göran Brunius